Prodej nemovitosti nemusí trvat dlouho

Pokud se pohybujete na trhu s nemovitostmi, tak víte, že některé stavby nebo byty se prodávají poměrně dlouhou dobu. Zvláště pokud chce majitel údajně ušetřit za prodej nemovitosti a tak se nespojí s žádnou realitní kanceláří. Ač se to nezdá tak poté náklady a další právní náležitosti, které prodej domu vyžaduje, mohou přijít velmi draho. Pokud se ovšem obrátíte na Maximu reality, tak můžete být překvapeni rychlým a férovým jednáním, které zajistí jakýkoliv prodej bytu nebo jiné nemovitosti za vysoce výhodných podmínek.

luxusní dům (1)

·         Určitě je dobré si sjednat osobní schůzku a na ní si domluvit vše potřebné náležitosti.
·         Nemluvě o tom, že správná příprava nemovitosti na prodej, tak pozvedne nejen zájem, ale rovněž i hodnotu.
·         Od začátku každý prodávající zná všechny podmínky prodeje.
·         V průběhu procesu prodeje se nemusíte vůbec o nic starat a reality za vás vše v pohodě zařídí.
·         Žádné starosti se smlouvami, inzercí či jinou dokumentací.
·         Pokud potřebujete rychle peníze, není problém se domluvit na částce, která přistane na účet předem. Tudíž dříve, než se nemovitost skutečně prodá.

domácnost

Prodej nemovitosti lze vyřešit i jinak

Spěcháte z nějakého důvodu na prodej nemovitosti? Možná se pro vás vyplatí jiná nabídka, která spočívá v trošku jiném postupu, avšak opětovně za férových podmínek. Tentokrát se jedná o výkup nemovitosti. I zde je zajištěno solidní a rychlé jednání. A pokud se stihnou uzavřít všechny potřebné náležitosti, což je především podpis kupní smlouvy a podání návrhu do katastru, tak je dohoda téměř jistá a možná velmi rychle. Je to jednoduché, protože Maxima reality se stane tak vlastníkem vaší nemovitosti a neexistuje mezi vámi žádný jiný zprostředkovatel. Jak to vypadá, tak již nemusíte čekat na svého kupce a za výhodných podmínek svoji nemovitost prodat. Peníze, které dostanete na účet, lze poté využít na vše potřebné, záleží jen na vás, do čeho chcete investovat, případně co je pro vás prioritní zaplatit.