Nadýchané ručníky do koupelny

Není nad to se po vysprchování utřít do ručníku, který je měkounký na dotek, nepouští chlupy a ani po několika vypráních neztrácí svůj tvar. A právě hotelové ručníky jsou vaší vizitkou. Vsaďte proto na kvalitní produkty, které vydrží i opakované praní a stále budou vypadat jako nové. Vybavte vaše ubytovací zařízení kvalitními a nadýchanými froté ručníky a osuškami a zpříjemněte tak hostům každodenní hygienu.

zelené ručníky

Bílé nebo barevné
Vašim hostům můžete poskytnout jak klasiku v podobě bílých ručníků a osušek, tak i barevnou variantu. Odstín azurově modré nebo oranžové tak skvěle oživí každou koupelnu a dodá jí na zajímavějším vzhledu.

Příjemný a kvalitní materiál
Froté ručníky a osušky jsou vyrobené z kvalitního a na omak příjemného materiálu. Zaručují tak bezproblémové používání. Materiál je perfektně savý, takže zaručuje dokonalé utření.

Zachování barev i po několika vypráních
Jak jistě sami dobře víte, v ubytovacích zařízeních se hotelový textil musí často prát. A proto je velmi důležité, aby si i po několika vypráních zachoval nejen svůj tvar, ale také barevnost. Protože, co si budeme povídat, ručníky a osušky vybledlých barev nejsou pro hotel či pension zrovna dobrou vizitkou. S osuškami z naší nabídky se vám to ovšem stát nemůže. Ty si za splnění předpokladu praní a sušení podle doporučení zachovávají stálost barev i po několika měsících.

hotelový pokoj

Nadýchanost a jemnost
Při praní používejte prací prostředek na barevné prádlo a perte je maximálně na 60°. Po použití v bubnové sušičce pak budou krásně nadýchané a jemné. Hosté se pak rádi po vysprchování nebo koupeli zahalí do příjemných materiálů.

Splnění všech potřebných standardů nezávadnosti
Naše ručníky a osušky samozřejmě také splňují všechny potřebné standardy co do nezávadnosti. Jsou držitelem certifikace zdravotní nezávadnosti „Oeko-Tex Standard 100“.