3 vychytávky, které nutně potřebujete do své dílny

Nikdy není pozdě na doplnění vašeho nářadí. O vybavenosti dílny každý kutil přemýšlí průběžně. Je totiž dost pravděpodobné, že co používáte s oblibou dnes, bude za několik týdnů nebo měsíců nahrazeno kouskem, který vám při práci daleko více vyhovuje. Nebraňte se tedy neustálému pokroku, zkoušejte nové věci a užívejte si své kutilské chvilky vždy o něco více.

Co vám můžeme doporučit pro doplnění vaší sbírky vychytávek?

  • Vibrační bruska

Základní kousek, který vám rozhodně nesmí chybět. Oceníte jeho funkce zejména při práci se dřevem, tmelem, plastem nebo kovem. Pokud budete opracovávat dřevo, pomohou vám odstranit starý nátěr, u kovu si zase hravě poradí s korozí.

  • Úhlová bruska

Máte-li v plánu řezat nebo brousit kov nebo třeba kámen, jistě oceníte funkce úhlových brusek. Můžete si u nich vždy zvolit z několika typů průměru kotouče. Nemáte-li k dispozici připojení do elektrické sítě, sáhněte po akumulátorové brusce.

  • Oscilační bruska

Tento kousek je velmi univerzální a rozhodně se v oblasti jeho použití nekladou meze vaší fantazii ani potřebám vaší domácnosti. Ať už vás čeká jakákoli stavební nebo instalatérská činnost. Můžete s ní brousit, řezat, škrábat, odstranit materiál, barvu, leccos vyčistit nebo opracovat detaily v místech, která nejsou snadno dostupná.
Neváhejte a objednejte si svou vysněnou brusku ještě dnes. Všechny tyto kousky najdete u značky Black Decker, v různých variantách a rozměrech.